دانشکده شیعه شناسی دانشگاه ادیان و مذاهب
FA
 

موضوعات پیشنهادی پایان نامه

 
تاریخ انتشار: 1399/09/04    تعداد بازدید: 104

موضوعات پیشنهادی پایان نامه

در جلسه گروه شیعه شناسی مورخ  ۱ آذر ۱۳۹۹ دکتر محمد غفوری نژاد، عضو هیئت علمی دانشکده شیعه شناسی با ارائه «کلان پروژه بازشناسی و بازسازی مصادر نخستین احادیث اعتقادی» موضوعات جدیدی را برای دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد معرفی کردند:

بسمه تعالی

موضوع پایان‌نامه، نشان دهنده گرایش علمی دانش پژوه و پیوند دهنده‌ی وی  به حوزه‌های مختلف پژوهش می‌باشد. دانشجویان می‌باید موضوع پایان‌نامه را از همان آغاز تحصیل در ذهن خود بپرورانند و در مورد آن به تحقیق و تفحص و رایزنی با استادان و محققان بپردازند. این امر در انجام بموقع و نیز تضمین کیفیت پایان‌نامه موثر خواهد بود.

از آنجا که انتخاب موضوع پایان‌نامه یکی از چالش‌های مهم و اصلی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می‌باشد، گروه شیعه شناسی در نظر دارد در جلسات هفتگی خود، از اعضای هیئت علمی، جویای معرفی موضوعات مناسب برای پایان‌نامه و رساله بشود.

 در جلسه گروه شیعه شناسی مورخ  ۱ آذر ۱۳۹۹ دکتر محمد غفوری نژاد، عضو هیئت علمی دانشکده شیعه شناسی با ارائه «کلان پروژه بازشناسی و بازسازی مصادر نخستین احادیث اعتقادی» موضوعات جدیدی را برای دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد معرفی کردند. در این کلان پروژه حدود چهل موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری به همراه توضیحات لازم، روش کار، نمونه های انجام یافته از پایان نامه های دفاع شده، منابعی برای مطالعه و... ارائه شده است که برای دانشجویان علاقمند به حوزه مباحث حدیثی شیعه کارگشا خواهد بود.
ضمنا ایشان فایل این کلان پروژه را در اختیار دانشکده قرار دادند تا دانشجویان با مطالعه آن، اشراف کامل به بحث پیدا کنند و با آگاهی کامل موضوع مورد نظر خود را انتخاب نمایند.
علاقه‌مندان به موضوعات این کلان پروژه جهت تبیین مسئله و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق شبکه های اجتماعی با شماره 09354370935 با استاد ارتباط گرفته و مشورت نمایند. 
دانلود فایل کلان پروژه بازشناسی و بازسازی مصادر نخستین احادیث اعتقادی

کلیک نظرات
نام
پست الکترونیک
کد امنیتی
Captcha
دانشکده شیعه شناسی دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه نشریات دانشگاه
پست الکترونیک
فروش اینترنتی کتاب
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز