دانشکده شیعه شناسی دانشگاه ادیان و مذاهب
FA
 

جلسه تقدیر از فعالیت یکساله انجمن علمی شیعه شناسی

 
تاریخ انتشار: 1401/09/27    تعداد بازدید: 15

جلسه تقدیر از فعالیت یکساله انجمن علمی شیعه شناسی

روز پنجشنبه مورخ 1401/09/17 جلسه دیدار اعضای انجمن علمی شیعه شناسی با معاونت فرهنگی دانشگاه جناب آقای دکتر خامه یار و ریاست محترم دانشکده شیعه شناسی جناب آقای دکتر لطفی برگزار گردید.

جلسه انجمن علمی شیعه شناسی در تاریخ ۱۷ آذر ماه ۱۴۰۱ با حضور دکتر خامه‌یار معاونت فرهنگی دانشگاه ادیان و مذاهب و ریاست محترم دانشکده شیعه‌شناسی حجت‌الاسلام دکتر لطفی در دفتر جناب آقای دکتر خامه یار برگزار شد. در این جلسه ضمن معارفه اعضای جدید منتخب انجمن علمی شیعه‌شناسی از اعضای فعلی قدردانی شد.
در ابتدای جلسه گزارشی اجمالی از اقدامات صورت گرفته توسط مسئول محترم انجمن سرکار خانم نمازی ارائه شد و حجج اسلام آقایان مشفقی پور، عبادی و شعبانی نیز پیشنهاداتی را جهت برون رفت از نواقص و مشکلات موجود  ارائه نمودند. ریاست محترم دانشکده جناب آقای دکتر لطفی نیز ضمن تقدیر از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته بر همکاری بیش از پیش دانشکده و معاونت فرهنگی با این انجمن تاکید کردند. همچنین ایشان در بخشی از بیانات خود پیشنهاد برگزاری جلسه‌ای مشترک با مسئولین مربوطه به منظور رفع مشکلات مالی و تبیین راهکارهای مناسب جهت برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های انجمن را دادند که مورد استقبال جناب آقای دکتر خامه نیز قرار گرفت. در پایان معاونت محترم فرهنگی جناب آقای دکتر خامه‌یار ضمن تبیین جایگاه انجمن علمی شیعه‌شناسی و تجلیل از اقدامات پیشین، درخواست ارائه فهرستی از برنامه‌های انجمن برای سال آتی را داشتند تا معاونت فرهنگی بتواند درجهت حمایت از اقدامات انجمن برنامه‌ریزی نماید حسن ختام این جلسه نیز از اعضای فعلی انجمن تقدیر بعمل آمد.

اعضای فعلی: سرکار خانم نمازی، حجت الاسلام سید محمد عبادی، حجت‌الاسلام محمدصادق مشفقی‌پور، حجت‌الاسلام ناصر شعبانی.
اعضای جدید: حجت‌الاسلام سید رضی آل‌غفور، حجت‌الاسلام مهدی بلنج(عبد)، حجت‌الاسلام محمد امیری‌نیا، جناب‌آقای سیداحسان هادی‌زاده.
اعضای مشاور انجمن: جناب آقای مجید مهدی لو و سرکار خانم نجمه حسینمردی.

 

 نظرات
نام
پست الکترونیک
کد امنیتی
Captcha
دانشکده شیعه شناسی دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه نشریات دانشگاه
پست الکترونیک
فروش اینترنتی کتاب
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز